Ben je op zoek naar een ambachtelijke citroenzeep met een fantástische, natuurlijke geur die;
De ambachtelijke Lemon zeep van Boubouki is een feest voor je zintuigen! De verfrissende geur van citroen verfrist je humeur, terwijl de heerlijke, zalige oliën je huid zachter dan zacht maken. Deze handgemaakte zeep met een drupje citroenolie is gemaakt van de beste ingrediënten, waaronder natuurlijke avocado-olie en rijke shea butter, om je huid diep te hydrateren en te voeden. Ben je bang dat de zeep je uitdroogt? Wees niet ongerust: het tegendeel is waar - je zal nog nooit zo'n zachte en frisse huid ervaren. Het prachtige design van de zeep is een echte eyecatcher in je badkamer en het maakt van elke douchebeurt een verwenmomentje voor jezelf. Ervaar de frisheid van citroen en de luxe van natuurlijke ingrediënten met de Lemon zeep van Boubouki.
Giannis noemt zichzelf geen kunstenaar, maar wie zijn zepen ziet, denkt daar anders over. In zijn werkplaats in Athene liggen tientallen blokken handgemaakte zepen op rekken, allemaal anders van vorm en kleur. Ze geuren naar rozemarijn, citrus, lavendel – afhankelijk van het seizoen en zijn inspiratie. De basis maakt hij altijd zelf, met biologische olijfolie als uitgangspunt, aangevuld met rijke oliën en verzorgende extracten, natuurlijke geuren en kleuren. Hij laat ze lang drogen - tot wel twee maanden, want haast past niet bij wat hij maakt. Die rust geeft z’n zepen hun kwaliteit. En jij merkt het direct aan je huid. Probeer het zelf en geniet van de zachtste huid van je leven.
•Olijfolie* verbetert de huidkwaliteit, reinigt de huid en stimuleert huidverjonging
•Kokosolie zorgt voor een goede vochthuishouding en voorkomt droogteplekjes
•Castorolie werkt voedend, verzorgend en regenererend
•Avocado-olie bevat vetzuren die de huid beschermen tegen uitdroging
•Shea butter (karité boter) is rijk aan voedende en intens hydraterende voedingsstoffen
•Klei maakt de huid heerlijk zacht en heeft een talgabsorberende werking, ideaal voor de vette huid
* Biologisch geteeld
Natuurlijke ingrediënten: 100%
Dermatologisch getest
Vegan: Ja
Bevat geen microplastics, parabenen, sulfaten, minerale oliën (paraffine, vaseline, petrolatum), siliconen, propyleenglycol en genetisch gemodificeerde plantextracten.
+/-120 gram
Deze zeep wordt met de hand gemaakt, waardoor de kleur iets kan afwijken van de getoonde afbeelding.
Omdat de zeep wordt gesneden op bestelling kan deze niet worden geretourneerd.
2 beoordelingen
Ruikt zo lekker.
Ruikt geweldig. Super als douche “gel”