• Gratis verzending vanaf € 25
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden!
  • Kies zelf 2 gratis samples uit
Boubouki Ambachtelijke Olijfzeep Gold Orchid
Boubouki Ambachtelijke Olijfzeep Gold Orchid
7,95

Boubouki Ambachtelijke Olijfzeep Gold Orchid

1 Reviews

Geniet van de geur van verse orchidee in deze betoverend zachte en rijk hydraterende zeep van Boubouki. Lees meer

7,95

Op voorraad | Direct leverbaar

Op werkdagen voor 23:45 besteld, morgen in huis!
  • 100% natuurlijk, heerlijk geparfumeerde olijfzeep
  • Met de geur van bloeiende orchidee
  • Prachtig met de hand gemaakt
  • Productbeschrijving

Boubouki Ambachtelijke Olijfzeep Gold Orchid

Ben je op zoek naar een weelderig geurende zeep die;

  • satijnzachte kwaliteiten heeft van de allerbeste voedende oliën?
  • een geweldig aroma heeft van verse orchideën?
  • je huid betoverend zacht maakt en een unieke wellnessbeleving geeft, bij elke keer dat je de luxe zeep gebruikt?

Handgemaakte luxe met een zintuiglijke geurbeleving

Stap binnen in een weelderige oase van betovering en verfijning met de handgemaakte zeep Golden Orchid van Boubouki. Laat je meevoeren naar een sprookjesachtige tuin, waar de lucht doordrenkt is met de bedwelmende geur van bloeiende orchideeën. Laat deze luxueuze zeep je huid omhullen en verwennen, terwijl hij zachtjes reinigt en hydrateert, waardoor een zijdezachte en fluweelzachte sensatie ontstaat. Golden Orchid biedt je een ongeëvenaarde ervaring van luxe en verwennerij, een ware expressie voor al je zintuigen die je keer op keer betovert en verstelt doet staan.

Elk stuk zeep een handgemaakt meesterwerk door Giannis

Giannis van Boubouki is nog een echte ambachtsman: je zal bij hem geen fabrieken of salesmensen zijn: hij doet werkelijk waar alles zelf. Belt zelf de boer op die nog geuren produceert van verse bloemen, kiest uitsluitend de beste natuurlijke kleuren en heeft een 100% natuurlijke zeepbasis die hij nog elke batch eerst zelf op zijn huid test voordat het verder getest wordt. Omdat hij gewoon wil dat jij de allerbeste handgemaakte zeep krijgt. Twee maanden gerijpt, doordrenkt met de beste kwaliteitsoliën en de ultieme geurverfijining zodat jij elke dag onder de douche je zintuigen kan ontwaken, terwijl je zelf tot rust komt.

Actieve ingrediënten Boubouki Premium Handmade Soap Gold Orchid

Olijfolie* verfrist en hydrateert de huid, en bevordert een zijdezachte en soepele textuur
Kokosolie verzacht en beschermt de huid tegen uitdroging en schadelijke invloeden van buitenaf
Castorolie is een natuurlijke vochtinbrenger die de huidbarrière versterkt en de hydratatie bevordert
Avocado-olie is rijk aan voedingsstoffen, hydrateert en voedt de huid intensief voor een gezonde uitstraling
Shea butter (karité boter) is diep hydraterend en herstellend, versterkt de elasticiteit en soepelheid van de huid
Klei reinigt op milde wijze, verwijdert onzuiverheden en bevordert een zachte en gladde huidtextuur

* Biologisch geteeld
Natuurlijke ingrediënten: 100%
Dermatologisch getest
Vegan: Ja

Bevat geen microplastics, parabenen, sulfaten, minerale oliën (paraffine, vaseline, petrolatum), siliconen, propyleenglycol en genetisch gemodificeerde plantextracten.

+/-120 gram
Deze zeep wordt met de hand gemaakt, waardoor de kleur iets kan afwijken van de getoonde afbeelding.
Omdat de zeep wordt gesneden op bestelling kan deze niet worden geretourneerd.

Productnummer: 5214003014093

Beoordelingen

5 / 5

1 beoordelingen

0
1
0
0
0
0

Reviews (1)

Review toevoegen
G.
23-03-2025 22:23

Ruikt zo lekker.
Heerlijk zacht voor je huid

Maak je routine compleet

op de complete set
Bewaar de zeep in een prachtig, door Els met de hand gehaakt zeepzakje op basis van biologisch katoen.
15% korting
12,90 12,15
Bestellen

Laat een review achter

Wat vind je van het artikel?
Boubouki Ambachtelijke Olijfzeep Gold Orchid
Laat een review achter
Versturen